info@shamsnegar.com 021-6692-4593
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

کسب بهترین نتایج

شمس نگار
19 مهر 1402
کسب بهترین نتایج دقیقه زمان برای مطالعه
کسب بهترین نتایج
5/5 - (2 امتیاز)

کسب بهترین نتایج برای هر شخص بسیار خوشایند بوده و برای رسیدن به نتایج فوق العاده و دستاوردهای عالی به جای تکرار مسیرهای گذشته باید برنامه های جدید تنظیم شود تا پتانسیل افراد به حداکثر برسد.

بسیاری از مردم در حال تلاش و جستجوی موفقیت هستند اما اکثرا مسیر مشابهی را طی می کنند که سرانجام به همان نقطه ای می رسند که آنجا کار خود را شروع کرده بودند.

طبیعی است که تکرار مسیرهای گذشته به نتیجه جدیدی ختم نمی شود. تنها افرادی که از روحیه مزیت جویی برخوردارند مسیر دشوارتر را انتخاب می کنند و به موفقیت می رسند.

با پیروی از الگوهای عادی و روزمره به نتایج عالی نمی توان دست پیدا کرد. مزیت های فوق العاده مستلزم پیگیری الگوها و نمونه های فوق العاده است.

سخت کوشی و تلاش بیشتر

ناپلئون هیل یکی از افرادی است که غالباً با نگرش و روحیه ی مزیت جویی خود شناخته می شود. هیل معتقد است زندگی روزمره اش را با تکنیکی که آن را فرمول QQMA نامیده، به جلو می برد. تکنیک QQMA برگرفته از سه فاکتور اصلی است: کیفیت خدماتی که ارائه می دهید، کمیت خدماتی که ارائه می دهید، نگرش و گرایش ذهنی شما در قبال خدماتی که ارائه می کنید. هیل تلاش می کند در هر یک از این زوایای خدمات خود، یعنی کیفیت، کمیت و نگرش، عالی عمل کند.

فرمول QQMA می تواند زندگی ما را تا حد زیادی تحت تأثیر قرار دهد. ما باید در جستجوی ماکزیمم پتانسیل خودمان باشیم و روحیه ی تعالی را به هر کاری که انجام می دهیم، وارد کنیم. شاید همیشه بی عیب و نقص نباشیم، اما باید به تلاشمان ادامه دهیم.

همه کارها را به خوبی تکمیل کنید

راه های زیادی برای سخت کوشی و تجسم بخشیدن به روحیه ی تعالی وجود دارد. یکی از گام هایی که به این هدف کمک می کند، این است که در اسرع وقت به پیام ها و ایمیل های مهم پاسخ دهید. دیوید ملتزر مؤسس و مدیرعامل شرکت بازاریابی اسپرت وان تئوری جالب و ساده ای را مطرح می کند: «همین حالا انجامش بده». به این معنی که کاری را که می توانید هم اکنون انجام دهید، به تعویق نیندازید، زیرا در غیر این صورت هزینه و زمان خود را هدر می دهید. این تئوری ساده، یکی از نمودهای سخت کوشی به شمار می رود.

آیا تابه حال متوجه شده اید که موفق ترین افراد عادت دارند صبح زود از خواب بیدار شوند؟ سحرخیزی و روتین هایی نظیر مدیتیشن، نوشتن و پاسخ دادن به ایمیل ها به شما کمک می کند زندگی بهتری را تجربه کنید.

یکی دیگر از اقداماتی که می توانید در این راستا انجام دهید، ارتباط برقرار کردن با افرادی است که خدمات شما را بررسی و ارزیابی می کنند و نظرشان را برای شما ارسال می کنند. سعی کنید انتقادات آن ها را به خوبی درک کنید و به این منظور، همه ی انرژی و تلاشتان را به کار بگیرید.

چرا آن ها احساس مثبتی نسبت به خدمات (یا محصولات) شما ندارند؟ چه ویژگی ها یا زوایایی از کار شما موردپسند مخاطبین نیست؟ سعی کنید نگاه منتقدین را کاملاً درک کنید و بر همین اساس محتوای تبلیغاتی را اصلاح کنید. به این ترتیب حتی می توانید مخالفان سرسخت را به طرفداران دائمی خود تبدیل کنید.

موفقیت در فروش، به استقامت در برابر پاسخ های منفی بستگی دارد

سخت کوشی و تلاش بیشتر در هر زمینه ای، احتمال موفقیت را بالا می برد. اما در دنیای کسب و کار این موضوع اهمیت بیشتری هم پیدا می کند. مطالعات موسسه مارکتینگ دونات نشان می دهد که اولین جلسه ی ملاقات با مشتریان بالقوه، تنها دو درصد از فروش را تضمین می کند. به عبارتی ۹۸ درصد فروش نهایی، به تلاش بیشتر شما بستگی خواهد داشت. شما باید علاقه ی مخاطبین را تحریک کنید، یک چشم انداز خاص را با آن ها به اشتراک بگذارید و مهم تر از همه، برای توسعه این چشم انداز تلاش بیشتری به خرج دهید.

مقاومت و پشتکار و پیگیری بخش مهمی از این تلاش مازاد شما محسوب می شود، حتی زمان هایی که پاسخ منفی شنیده اید. به گفته دیوید پیپلز، نویسنده کتاب «ماکزیمم فروش»، اغلب فروشندگان درست زمانی که باید پایداری بیشتری از خود نشان دهند، تسلیم می شوند و کوتاه می آیند:

 • ۴۴ درصد از فروشندگان پس از شنیدن اولین پاسخ منفی، تسلیم می شوند.
 • ۲۲ درصد از آن ها پس از دومین پاسخ منفی، کنار می روند.
 • ۱۴ درصد از آن ها پس از سومین پاسخ منفی دست از تلاش برمی دارند.
 • ۱۲ درصد از آن ها پس از شنیدن چهارمین پاسخ منفی، کنار می روند.

کارشناسان توصیه می کنند حداقل تا پیش از سومین پاسخ منفی، به تلاش ادامه دهید. به مرورزمان یاد می گیرید که هر پاسخ منفی، واقعاً چه معنایی دارد. به عنوان مثال زمانی که یک مشتری اظهار می کند بیش ازحد گرفتار است و برای ملاقات با شما وقت ندارد، یا بهانه هایی از این قبیل، باید او را در شمار افرادی قرار دهید که ارزش دوباره سعی کردن را دارند.

نکته آخر

درست است که نمی توانیم ۱۰۰ درصد کارهایمان را عالی و بی نقص انجام دهیم، اما مهم این است که از تلاش کردن ناامید نشویم و بهترین ها را از خودمان انتظار داشته باشیم. به عبارتی، از دنبال کردن روحیه ی تعالی لذت ببریم.

فرمول QQMA ناپلئون هیل و فلسفه سخت کوشی و تلاش بیشتر، به ما کمک می کند فرای روزمرگی ها، آنچه را از زندگی می خواهیم، به دست آوریم.

 منبع : ENTREPRENEUR/zoomit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دستبند شناسایی بیمار و بارکدخوان

دستبند شناسایی بیمار و بارکدخوان

دستبند شناسایی بیمار و بارکدخوان دو نمونه از اقلامی هستند که در مرکز درمانی مورد استفاده قرار ...
شمس نگار
25 آذر 1402
لیبل ترازو چیست

لیبل ترازو چیست؟

لیبل ترازو جهت استفاده در ترازوهای دیجیتال موجود در هایپرمارکت ها و میوه فروشی ها و محصولات ...
شمس نگار
31 اردیبهشت 1401
مشخصات لیبل کشتارگاه

مشخصات لیبل کشتارگاه

مشخصات لیبل کشتارگاه اطلاعات مهمی در خصوص لیبل در اختیار مشتریان قرار می دهد و خرید لیبل ...
شمس نگار
07 اردیبهشت 1401
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه