درباره ما

داستان شمس نگار از آن­جا شروع شد که یکروز مسئول آزمایشگاه یکی از بیمارستان­های تبریز، از تغییر کیفیت و اشکالات لیبل­هایی که مصرف می­کردند گفتگو می­کرد. طرف گفتگو که از دانش کافی در هر دو زمینه آزمایشگاه و نکات فنی لیبل­ها برخوردار بود، با شناسایی نیاز و خواست آن مرکز مشکل را حل کرد و بعد به این فکر افتاد که حتما این مسئله در آزمایشگاه­های دیگر هم وجود دارد. پس اولین جرقه تشکیل شرکتی که هدفش تولید محصول با کیفیت و شناسنامه دار بود، زده شد. این شخص کسی نبود جز فرح اقدامی که با کمک مدیر لایق و با تجربه ­ای که سالیان سال مسئولیت­های مختلفی در آزمایشگاه­های مطرح کشور را داشت و حسین سرداری، مهندسی جوان در زمینه برنامه ­نویسی به عنوان مدیران و موسسان شرکت و همه اعضای یک خانواده، مجموعه شمس نگار را پایه ریزی کردند.

شمس نگار ماموریت خود را تولید محصول با کیفیت، شناسنامه دار ، با گارانتی و مشاوره رایگان می­داند و معتقد است شناخت دقیق نیاز مشتریان به عنوان اصل مهم جهت کسب رضایتمندی آ­ها است.

در حال حاضر بیش از600 مرکز پژوهشی، درمانی، تشخیصی و صنعتی در کشور از جمله مشتریان وفادار شمس نگار بوده و ما آن­ها را بخشی از خانواده بزرگ شمس نگار می­دانیم.

هم اکنون شرکت شمس نگار آسیا مفتخر است که به عنوان اولین و تنها تولید کننده تخصصی انواع لیبل و برچسب­های مدیکال در خاورمیانه با شناسایی دقیق نیاز مشتریان اقدام به تولید محصولات تخصصی و مطابق با شرایط بخش­های درمانی کشور می­نماید.